خانه / خبر و تحلیل / صیانت از حریم عفاف و حجاب

صیانت از حریم عفاف و حجاب

جلوگیری از ورود بانوان بدحجاب به شرکت گاز

خبرگزاری فارس : مسئول بهره‌برداری و تعمیرات گاز دشتی گفت : با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته از ورود بانوان بدحجاب به اداره گاز دشتی جلوگیری می‌شود .

حسن موثق امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت : برنامه‌های فرهنگی و در اولویت قرار دادن موضوع حجاب و عفاف ، از مهم‌ترین برنامه‌های اداره گاز ناحیه دشتی در زمینه جلوگیری از ورود بانوان بدحجاب به این اداره است .
وی افزود : شهدا به خاطر حجاب جان خود را فدا کردند و امروز وظیفه همه ما این است که به خاطر پایمال نشدن خون شهدا حجاب خود را رعایت کنیم . حجاب ، مربوط به زنان نمی‌شود بلکه مردان نیز باید حجاب را رعایت کنند .
موثق تصریح کرد : برخورد با بدحجابی باید از اماکن دولتی آغاز شود و در مرحله بعد به خیابان‌ها و معابر عمومی کشیده شود .
وی اضافه کرد : طبق وظیفه شرعی و تاکیدات استاندار بسیجی و ولایی از ورود و خدمات‌دهی به خانم‌های بدحجاب به اداره گاز دشتی جلوگیری می‌شود .
مسئول بهره‌برداری و تعمیرات گاز دشتی با اشاره به اینکه عدم رعایت حجاب توسط بعضی از عوامل خودفروخته در شهر هنجارشکنی است ، گفت : دشمنان نتوانستند از طریق جنگ ، ترور و تحریم اقتصادی انقلاب اسلامی را نابود کنند و به همین دلیل به قصد تهی کردن همانند موریانه به ترویج بدحجابی دست زدند .
موثق تصریح کرد : بی‌توجهی به حجاب و عفاف در ادارات ، دانشگاه‌ها و … یعنی حراج کردن ارزش‌های اسلامی ، که امروز دشمن به آن دل خوش کرده است .
وی گفت : اداره گاز ضمن احترام به تمام شهروندان ، با روی باز و برخورد اسلامی از ورود کسانی که حجاب خود را رعایت نکرده باشند ، به این اداره جلوگیری می‌کند .

منبع : خبرگزاری فارس

همچنین ببینید

دوره تربیت مربی عفاف و حجاب

🔶🔷🔆🔷🔶دوره تربیت مربی عفاف و حجاب🔆🔅قاصدان نجابت ۳ 🔅🔆🔺🔻حضوری و مجازی🔺🔻✅باحضور اساتید برجسته کشوری 🔴عناوین ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *