خانه / خبر و تحلیل / حجاب از فوتبال برایمان مهمتر بود

حجاب از فوتبال برایمان مهمتر بود

۱۸ خرداد ۱۳۹۰

بازیکن تیم ملی بانوان گفت: چون حجاب را بیشتر از فوتبال دوست داشتیم و برایمان مهمتر بود، مقابل اردن بازی نکردیم.

فرشته کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس ‌ “توانا ” در خصوص کنار گذاشتن تیم ملی فوتبال بانوان از مرحله دوم مقدماتی المپیک لندن به دلیل داشتن پوشش اسلامی اظهار داشت: هنگامی که ناظران و داوران لباس‌های ما را دیدند، گفتند به دلیل یقه بلند لباس نمی‌توانیم با این پوشش بازی کنیم. همه بازیکنان به داور و ناظر اصرار می‌کردند که مسابقه با همین پوشش برگزار شود اما متاسفانه قبول نکردند. ما هم چون حجاب را بیشتر از فوتبال دوست داشتیم در این مسابقات حاضر نشدیم.

وی در مورد عکس‌العمل تماشاگران و تیم ملی اردن گفت: در این تیم هم چند بازیکن باحجاب بودند. همه تماشاگران و بازیکنان به شدت ما را تشویق می‌کردند و حتی مربی هلندی اردن اشک می‌ریخت. بوسیدن پرچم کشور و دور افتخار زدن هم تنها برای دفاع از ایران بود.

بازیکن تیم ملی با اشاره به اینکه ایران می‌توانست در دو بازی نتیجه خوبی بگیرد، تاکید کرد: می‌توانستیم اردن و ازبکستان را به راحتی شکست دهیم و از ویتنام نیز یک امتیاز بگیریم. تنها رقیب سخت ما تایلند بود. انصراف از این مسابقات برای‌مان سخت بود چرا که از درس و مدرسه‌مان زده و مدت زیادی در اردو بودیم. امیدوارم در آینده با ارائه بازی‌های خوب و تلاش مستمر جواب مسئولان ایرانی را به خوبی بدهیم.

همچنین ببینید

کارگاه تربیت مربی کودک رشد

با حضور اساتید مطرح کشوری ویژه فعالین فرهنگی و علاقمندان به کار با کودک   ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *