خانه / از منظر اجتماعی روانی تاریخی / از منظر روانی / مقایسه کتایون ریاحی با آنجلینا جولی در سفر به کشور اسلامی

مقایسه کتایون ریاحی با آنجلینا جولی در سفر به کشور اسلامی

خواهرم …به شما توصیه میکنم عکسهای انجلینا جولی یهودی کابالیست را ببینید . خصوصا سفری که افغانستان داشت .. اگر فرصت ندارید به این عکسها نگاه کنید :

به گزارش بی باک به نقل از سرویس جامعه جهان، عماد محمدی:سرکار خانم کتایون ریاحی

سلام علیکم

در خبر ها متوجه حضور شما در سومالی شدم و نیت خیر شما را در کمک به مردم گرسنه و مظلوم سومالی دیدم . اما این تمام دانسته هایم نبود . لذا بر آن شدم تا توصیه ای از باب آشنایی که با مردم خارج از سرزمین مان ایران دارم ، برادرانه خدمتتان عرض کنم .

خواهرم …. اگر به تاریخ مراجعه کنید داستانی به نام ” شعب ابیطالب ” خواهی دید که مسلمانان از ظلم و ستم به ستوه آمده و بدستور پیامبر در آن اسکان یافتند ، در زیر آفتاب و در سرزمین خشک و بی آب و علف در سرزمین کوهستانی مکه .

حتما داستانش را شنیده اید ….. یادم می آید حضرت روح الله در مورد حصر اقتصادی امریکا فرمودند ” ما فرزندان شعب ابیطالبیم ” ! یعنی نان را بر ما نبرید که پیامبر ما روزه را دستور فرموده … آب را بر ما مبرید که ما فرزندان کربلاییم و مقتدایمان حسین بن علی است ….

خواهرم .. مردم سومالی مسلمانند .. و قدری که اطلاع دارم از محبین خاص اهل بیت (علیهم السلام). تصاویر حضور شما در سومالی را دیدم …. نه برازنده یک مسلمان بود و نه در شأن یک ایرانی … و نه خاصه یک زن مسلمان و الگو به عنوان هنرمند …. خصوصا که از شبکه Ifilm شما را در سریال یوسف پیامبر هم دیده اند و میشناسند …

خواهرم …به شما توصیه میکنم عکسهای انجلینا جولی یهودی کابالیست را ببینید . خصوصا سفری که افغانستان داشت .. اگر فرصت ندارید به این عکسها نگاه کنید :

البته میدانم که این تصاویر همه به هدف خاص گرفته شده و گرنه نه انجلینا اهل حجاب است و نه سرویسهای جاسوسی کسی را برای الگوی حجاب به افغانستان معرفی میکنند . اما در نظر عامه مردم کدام حجاب پسندیده تر است و کامل تر ؟؟؟

خواهر گرامی ! این زن سومالیایی گرسنه و رنج کشیده را میبینی در پیش تو است ؟

این همان زن شعب ابیطالب است که گرما باعث نشد چادر را به روسری و روسری را به شال و پیراهن بدل سازد و زجر بی حجابی را به لبخند عافیت بدل سازد .

خواهرم … سرکار خانم ریاحی … سومالی فرصت خوبی است برای من و شما و همه ماها . زنان سومالی فرزندان خود را به دست خویش به خاک سپردند و کمر شکستند و عمود خیمه حجاب را خم نکردند …

این مادر بر سر فرزند مرده خویش ایستاده و گریه میکند … اما حجاب دارد …. آن هم از نوع چادر ….

میدانم که حجاب سنت است و آنها نیز زنان سنتی …اما کاش ما هم بر سر همین سنت ها می ماندیم و متجدد و مدرن و هنر مند نمی شدیم ..

خواهرم .. نمیدانم آن زن سومالیایی که شما با او دست دادید چه فکری کرد در مورد ایران ام القری جهان اسلام و کشور شیعه و ….. نمیدانم به لب آورد که این جا سومالیست و ما مسلمان و شما که از ایران آمدی چرا برای ما نان آوردی مانند امریکا و اروپا …. ؟

خواهرم .. آیا مردم سومالی از شما غذا طلب کردند ؟ شما که آنجا بودید برای ما بگویید که آنها محتاج نان بودند یا نام و یا همه الحمدالله می گفتند و صبر پیشه کرده بودند ؟؟؟

خواهرم فرزندان این مملکت به تاراج غرب رفته از من و شمای ایرانی نان نمی خواهند …. آب را نستله به آنها خواهد رساند و کنسروهای مختلف غربی برایشان خواهد رسید هرچند که هر ۱۰۰ نفر یک عدد . اما از من و شما نه آب طلب خواهند کرد و نه نان ….. آنچه در نگاهشان موج میزند اسلام است … و تنها جرمشان مسلمانی …

تصورم این بود که سفیر مملکتی هستید که رهبرش حمایت از سومالی را فرمود و سیل شد کمکهای مردمش ….. تصورم این بود که از ایران به سومالی رفته اید …. تصورم این بود که حرفی به جز توریستهای صلیب سرخ دارید و چیزی بیشتر از بسته ای نان با آرم آبی یا سرخ …

من از شما عذر میخواهم زن محجبه سومالیایی که در گرمای ۵۰ درجه چادر به سر داری …. از تهران از راهی دور از شما عذر میخواهم …

دختران محجبه سومالی که با سن کم در آن گرما محجبه ماندید و حجاب را به نان نفروختید .. من از شما عذر میخواهم …. بدانید که من از این فاصله دور صدای شکستن اسباب بازی های باربی برهنه ی هدیه شده ی غرب را شنیدم و بر خود لرزیدم که ما هم برای شما آب نستله و باربی فرستادیم ….

همچنین ببینید

«مشاوره» برای روز مشکلات نیست

متأسفانه برخی افراد برای مسائل ظاهری زندگی، از قبیل خرید ماشین و منزل و وسایل ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *