خانه / خبر و تحلیل / هراس دولت انگلیس از فرهنگ عفاف

هراس دولت انگلیس از فرهنگ عفاف

حمله به دانشجوی محجبه ایرانی بیانگر هراس دولت انگلیس از فرهنگ عفاف است

رئیس دانشگاه کاشان:
حمله به دانشجوی محجبه ایرانی بیانگر هراس دولت انگلیس از فرهنگ عفاف است

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه کاشان با انتشار بیانیه‌ای حمله به دانشجوی محجبه ایرانی در کشور انگلیس را محکوم کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد، رئیس دانشگاه کاشان و رئیس کمیته حقوق شهروندی شهرستان کاشان با انتشار بیانیه‌ای حمله چهار زن انگلیسی به دختر دانشجوی محجبه ایرانی در این کشور را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

تهاجم وحشیانه چهار زن انگلیسی به «زهرا کاظمی صالح» دانشجوی محجبه ایرانی شاغل به تحصیل در لندن، در انظار عمومی و سکوت رسانه‌های پرادعای غربی در قبال این حادثه، جلوه دیگری از مظلومیت و حقانیت مسلمانان و پیروان این دین راستین می‌باشد.

شیوع و افزایش این حملات سخیفانه که بدون شک نتیجه سیاست‌های اسلام‌ستیزانه دولت‌های غربی است، سند محکم دیگری بر پوشالی‌بودن ادعاهای کشورهای غربی در دفاع از حقوق بشر و حقوق شهروندی می‌باشد.

موج جدید مبارزه با حجاب و تصویب قانون ممنوعیت حجاب در کشورهای اروپایی بویژه در فرانسه و بلژیک و تلاش بسیاری از این کشورها برای تصویب این قانون نشانه رعب و وحشت دولت‌های اروپایی از رشد فزاینده اسلام و ترویج فرهنگ عفاف در این کشورهاست.

افکار عمومی دنیا براین نکته واقف هستند که مسئولیت اصلی این فجایع، سردمداران دولت شرور انگلیس بوده و ترویج و حمایت از گروه‌های ضداسلامی از سوی این دولت، چنین برخوردهای متحجرانه‌ای را درپی داشته است.

اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه کاشان ضمن ابراز همدردی با دانشجوی محجبه ایرانی و تقدیر از پایبندی این بانوی ایرانی به ارزشها و اعتقادات اصیل اسلامی، تهاجم ناشیانه شهروندان انگلیسی و مضروب ساختن دانشجوی محجبه ایرانی و سکوت مجامع بین‌المللی حقوق بشر در قبال این حادثه دردناک را محکوم کرده و اعلام می‌کنم دانشگاه کاشان آمادگی دارد از محل بورسیه مروه الشروینی که ساز و کار قانونی آن در سال ۱۳۸۸ در این دانشگاه به تصویب رسیده است، شرایط تحصیل این بانوی محجبه ایرانی را در دانشگاه کاشان فراهم سازد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9001271307

همچنین ببینید

کارگاه تربیت مربی کودک رشد

با حضور اساتید مطرح کشوری ویژه فعالین فرهنگی و علاقمندان به کار با کودک   ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *